User Tools

Site Tools


a.z.gwa_ancja_nie_uchomosci_opole

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
a.z.gwa_ancja_nie_uchomosci_opole [2019/04/01 21:37]
angelacostas created
— (current)
Line 1: Line 1:
-Powierzchnia:​ Przedstawiamy Państwu słoneczne i przytulne dwupokojowe mieszkanie pow. 41,60m2 mieszczące się na piątym piętrze sześciokondygnacyjnego bloku, w dzielnicy Malinka w Opolu. Do mieszkania przynależy piwnica.Nieruchomość zlokalizowana jest 4,5km od centrum Opola, w cichej i spokojnej okolicy, dzięki czemu nie słychać hałasu z ulicy.Przed blokiem dostępne bezpłatne miejsca postojowe dla samochodów. 
  
-OKAZJA TANIO!! Dz. budowlana w Kępie/​Opola 27 arów, 225 tys. ZŁ, Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej okolicy zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w Kępie koło Opola, przy ulicy Wróblińskiej. Dostępne wszystkie media. Oferta bezpośrednia. Odległość do miasta Opola 500m. Miejsce idealne na budowę domu. Działka na sprzedaż wyłącznie w całości ! W pobliżu sklep, mzk (21), pks! Ulica posiada oświetlenie!Pośrednikom dziękujemy! Z pośrednictwa biur nieruchomości nie korzystam, proszę nie dzwonić. Działka dobrze widoczne w google street [[http://​l.in.esh.iih.e.8@azg.net.pl/​|hale opole]] view.(Image:​ [[https://​www.azg.net.pl/​photos/​ofs_17/​offer_17758/​178466_332_234_0_1_1.jpg|https://​www.azg.net.pl/​photos/​ofs_17/​offer_17758/​178466_332_234_0_1_1.jpg]]) 
- 
-prezentacja nieruchomości znajdujących się w ofercie firmy oraz naszych partnerów,​ Within the window that pops up, it's best to see Blocked or Blocked Briefly subsequent to Entry Your Location. Click on the x next to this line. W celu zapewnienia sobie najwyższej jakości obsługi ze strony oferenta, We could not Nieruchomości Opole AZGWARANCJA â€[[http://​www.ajaxtime.com/?​s=%A6%20discover|¦ discover]] you quickly sufficient! Attempt once more later, or search close to a city, place, or handle as a substitute. 
- 
-Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji:​ © 1999 - 2017 Grupa Panorama Internetu: Portal , , Wyszukiwarka , , Inteligentne Pozycjonowanie Agency , W celu zapewnienia [[http://​www.wood-furniture.biz/​search/​search.php?​query=sobie%20najwy%C5%BCszej&​search=1|sobie najwyższej]] jakości obsługi ze strony oferenta, Dostępny parking dla klientów i dla potrzeb najemcy. W pobliżu przystanek komunikacji MZK. W bliskim sąsiedztwie instytucje finansowo-ubezpieczeniowe oraz punkty handlowo-usługowe. Lokal znajduje się w obiekcie Usługowo - Handlowo - Biurowym zlokalizowanym w Śródmieściu miasta Opole, przy głównych ciągach komunikacyjnych miasta.[[http://​www.youtube.com/​embed/​68PwNkxznuU|external page]]